Запорізька бізнес-спільнота розробляє комплексну програму розвитку підприємництва

Дата: 19.11.2020 13:42

Майбутній розвиток запорізького бізнес-середовища та адекватне реагування на кризові явища в економіці стали ключовими темами форуму малого та середнього бізнесу "ВІД НАС", який пройшов днями в онлайн режимі. У заході, організованому Регіональним фондом підтримки підприємництва, взяли участь представники бізнесу, фахівці податкової служби Запорізької області, експерти.

Учасники форуму розглянули пропозиції до проєкту Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Запорізькій області на 2021-2023 роки та підготували рекомендації від суб'єктів господарювання Запорізького регіону для Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

У ході обговорення підприємці визначили антикризові та перспективні напрямки підтримки, а також обмінялися практичним досвідом щодо збереження, стабілізації та розвитку бізнесу в умовах пандемії і карантину.