На Запоріжжі вилучено незаконну підакцизну продукцію вартістю понад 28 мільйонів

Дата: 02.09.2020 14:09

У рамках операції "Акциз-2020" співробітники оперативних підрозділів з початку року ліквідували чотири "підпільні цехи" з виробництва підакцизної групи товарів. Зокрема, у двох із них виготовлявся фальсифікований алкоголь, ще у двох – спирт, реалізація якого здійснювалась через мережу Інтернет, а також з використанням створених акаунтів у різних мобільних додатках. Із незаконного обігу вилучено товари підакцизної групи загальною вартістю 28,6 мільйона гривень. Відповідно до судових рішень конфісковано продукції на суму 2,6 мільйона.

Слідчі підрозділи фіскальної служби регіону розслідували 104 кримінальні провадження, з яких 48 належали до категорії тяжких, у тому числі 26 – за ухилення від сплати податків і зборів в особливо великих розмірах. До суду з обвинувальним актом направлено 9 матеріалів. Для звільнення осіб від кримінальної відповідальності до судових органів спрямовано 6 кримінальних проваджень, три з яких у зв'язку з повним відшкодуванням збитків.

За закінченими провадженнями до бюджету повернено майже 12 мільйонів (з урахуванням фінансових санкцій та пені). Також з метою компенсації завданих державі збитків накладено арешт на майно на суму 9,7 мільйона.

За матеріалами співробітників оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Запорізькій області зареєстровано 36 кримінальних проваджень. За результатами відпрацювання СГД, які користувались послугами з мінімізації сплати податків, стягнуто 17,3 мільйона.

Головне управління ДФС у Запорізькій області