Із районів проведення ООС зустріли офіцерів податкової міліції Запорізької області

Дата: 05.08.2020 14:35

Днями у Державній фіскальній службі України проведено чергову ротацію особового складу підрозділів податкової міліції в районах проведення операції Об’єднаних сил.

Запорізьких офіцерів, які повернулися зі служби вздовж лінії зіткнення у Донецькій та Луганській областях, привітало керівництво Головного управління ДФС у Запорізькій області.

Співробітники податкової міліції виконували завдання з контролю лінії розмежування, пунктів в'їзду та виїзду з непідконтрольних територій, протидіяли нелегальному переміщенню товарів та незаконному здійсненню господарської діяльності.

Головне управління ДФС у Запорізькій області