Надходження ЄСВ у січні 2020 троку

Дата: 05.02.2020 13:40

Про розміщення інформації

Головне управління ДПС у Запорізькій області надає матеріали для розміщення на сайтах об'єднаних територіальних громад, громадських організацій та органів влади, в електронних та друкованих місцевих ЗМІ (додаток 1).

ІР (061) 2789

Додаток 1

Руслан Рачинський: "У січні запорізькі роботодавці сплатили майже 700 мільйонів гривень ЄСВ"

За перший місяць 2020 року надходження єдиного соціального внеску в регіоні склали 696,6 мільйона гривень. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, який підкреслив, що порівняно із січнем 2019 року запорізькі роботодавці збільшили сплату на 91 мільйон або на 15 відсотків.

Зокрема, компанії і підприємці обласного центру спрямували до пенсійного і соціальних фондів 357,7 мільйона гривень ЄСВ. Від платників м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів надійшло 123,7 мільйона, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 62,5 мільйона, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 46,2 мільйона, Василівського та Михайлівського районів – 17,5 мільйона, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 17,4 мільйона, Оріхівського та Гуляйпільського районів – 16,4 мільйона, Вільнянського, Новомиколаївського районів – 16,2 мільйона тощо.

Всього у Запорізькій області нараховується 74,3 тисячі платників ЄСВ, у тому числі 19 тисяч СГД-юридичних осіб та понад 55 тисяч СПД-фізичних осіб.

Нагадаємо, у поточному році мінімальна сума єдиного соцвнеску зросла до 1039,06 гривні, а максимальний страховий внесок – до 15585,90 гривні.

ТЕМА: Адміністрування єдиного внеску

Спікер: Начальник ГУ ДФС