Деклараційна кампанія 2020

Дата: 05.02.2020 13:34

Деклараційна кампанія 2020

Декларування доходів, отриманих у 2019 році

Доходи, які потрібно обов'язково декларувати:

іноземні доходи;

доходи у вигляді спадщини та подарунків; доходи від продажу або надання в оренду рухомого та нерухомого майна;

доходи від продажу цінних паперів та корпоративних прав;

основна сума боргу за кредитом платника податку, прощеного кредитором за його самостійним рішенням;

доходи від провадження господарської діяльності або незалежної професійної діяльності; доходи від продажу власної сільськогосподарської продукції; інші доходи, які не були оподатковані протягом року.

способи

електронного

ключа

Нова форма декларації:

• доповнено рядок 8 декларації "категорія платника" новим критерієм "особа, яка заявляє право на податкову знижку", який застосовується для громадян, які декларують право на податкову знижку;
  • розрахунок суми податку на доходи фізичних осіб, на яку зменшуються податкові зобов’язання при використанні права на податкову знижку, виокремлено у додаток Ф3;
  • в декларації у розділі ІІ "доходи, які включаються до загального оподатковуваного доходу" додатково виокремлено:

• доходи "нарахований (виплачений, наданий) у формі винагород та інших виплат відповідно до умов цивільно-правового характеру";

• та "дохід, отриманий від фізичної особи – орендаря, який не є податковим агентом фізичної особи – орендодавця, від надання в оренду (суборенду, емфітевзіс) земельних ділянок, земельних часток (паїв), виділених або не виділених у натурі (на місцевості), які розташовані за місцезнаходженням, відмінним від податкової адреси орендодавця".

Електронне декларування

Для звітування в електронній формі необхідно отримати електронний ключ та авторизуватися в онлайн сервісі ДПС "Електронний кабінет платника"

Адреси пунктів реєстрації Інформація про користування користувачів у Запорізькій області: "Електронним кабінетом"

м. Запоріжжя    https://cabinet.tax.gov.ua/help/ вул. Паркова,буд. 4а, 1-й пов.          (розділ "Допомога") м. Бердянськ