Степанівська Перша ОТГ з'ясовувала актуальні питання з радницею ЦРМС

Дата: 27.03.2019 14:10

Радниця з юридичних питань Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України, Тетяна Гуліян провела виїзну консультацію у Степанівській Першій ОТГ.

Під час консультації з головою громади та керівниками структурних підрозділів були обговорені поточні питання діяльності громади, серед яких кадрові питання, управління комунальною власністю, сфера надання соціальних послуг в громаді, налагодження системи поводження з відходами, а також перспективні напрямки міжмуніципального співробітництва.

«Одним з найактуальніших питань в громаді наразі є отримання у комунальну власність земель сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів та їх подальше ефективне використання», - зазначив голова громади Володимир Смоляченко.