10 Листопада, 2020 р., 13:54

28 Жовтня, 2020 р., 10:23
Згідно вимог частини 3 статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» на депутатів місцевих рад поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції». Депутати місцевих рад зобов’язані щороку до 1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік відповідно до Закону України “Про запобігання корупції”, а також дотримуватися інших вимог фінансового контролю, передбачених зазначеним Законом.

22 Липня, 2020 р., 08:33
Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» з 1 липня поточного року передбачено підвищення розмірів прожиткового мінімуму для різних демографічних груп населення, у тому числі і для непрацездатних осіб з 1638 грн до 1712 грн.
22 Липня, 2020 р., 08:30
Пенсійний фонд України запровадив нову е-послугу – автоматичне призначення пенсії.  Відтепер пенсія призначається автоматично при досягненні пенсійного віку.  Додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду не потрібно.
22 Червня, 2020 р., 11:47