Плакат Декларування 2020

26 Листопада, 2020 р., 12:46
У січні-жовтні представники бізнесу, які продають уроздріб підакцизні товари, сплатили до місцевих бюджетів Запорізької області 151 мільйон гривень акцизного податку. Це більше показника відповідного періоду минулого року на 7 мільйонів 763 тисячі.

19 Листопада, 2020 р., 13:42
Майбутній розвиток запорізького бізнес-середовища та адекватне реагування на кризові явища в економіці стали ключовими темами форуму малого та середнього бізнесу "ВІД НАС", який пройшов днями в онлайн режимі. У заході, організованому Регіональним фондом підтримки підприємництва, взяли участь представники бізнесу, фахівці податкової служби Запорізької області, експерти.